День пам'яті великомученика і целителя Пантелеімона

 

9 серпня, в день пам'яті великомученика і целителя Пантелеімона, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Божественну літургію в каплиці на честь вмч. Пантелеімона в селі Карпатському, яка була зведена над староданім чудодійним джерелом.

Його Преосвященству співслужили архімандрит Севастьян (Деркач), ключар кафедрального собору Херсону архімандрит Олексій, духовенство Турківського благочння, протоієрей Ігор Деркач, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), настоятель парафії ієрей Володимир Деркач, протодиякон Олександр Іванченко та протодиякон Георгій Суряднов.

На Малому вході єпископ Філарет нагородив хрестом з прекрасами протоієрея Ігоря Деркача та ієромонаха Маркіана (Каюмова), а ієрея Володимира Деркача набедреником.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді.

В кінці святкового Богослужіння отець настоятель подякував владиці за пастирське служіння на каплиці, яку вшановують парафіяни століттями. У відповідь владика Філарет привітав всіх зі святом та зичив усім доброго здоров'я по молитвам великомученика Пантелеімона від води святого чудодійного джерела.