Єпископ Філарет взяв участь в Богослужінні з нагоди Дня Хрещення Русі

28 липня Українська Православна Церква відзначає День Хрещення Київської Русі та вшановує  пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира – небесного покровителя новопреставленого Блаженнішого Митрополита Володимира.

В цей день на площі  перед Успенським собором  Києво-Печерської Лаври Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій звершив Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, собор єпископів Української Православної Церкви, у тому числі і єпископ Львівський і Галицький Філарет та духовенство Київської єпархії.

За богослужінням були піднесені молитви до Господа про мир в Україні, а також молитви про упокій душі  спочилого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після відправи духовенство та миряни пройшли Хрестною ходою до місця поховання новопреставленного Первосвятителя Української Православної Церкви біля дзвіниці храму Різдва Богородиці, де відслужили заупокійну літію.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ