У Києво-Печерській Лаврі відбулося відспівування і похорон Блаженнішого Митрополита Володимира

7 липня на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій очолив Заупокійну літургію та відспівування спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Його Високопреосвященству співслужили: представники Помісних Церков: Константинопольської – митрополит Едмонтонський і Західної Канади Іларіон, архієпископ Телмісоський Іов, Єрусалимської – митрополит Вострський Тимофій, Руської – митрополит Волоколамський Іларіон, Грузинської – митрополит Зугдідський і Цаїзьський Герасим та митрополит Некреський Сергій, Сербської – єпископ Моравічський Антоній, Польської – архієпископ Люблінський і Холмський Авель, Американської – єпископ Толедський Олександр, Руської Православної Церкви Закордоном – архієпископ Берлінський Марк, митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, представник Білоруської Православної Церкви єпископ Туровський і Мозирський Леонід, єпископат Української Православної Церкви, та чисельне духовенство.

За богослужінням голови делегацій оголосили листи співчуття від Предстоятелів Помісних Церков.

У прощанні з Митрополитом Володимиров також взяла участь делегація Львівської єпархії на чолі з єпископом Львівським і Галицьким Філаретом у складі прес-секретаря єпархії ієромонаха Маркіана (Каюмова) та керівника апарату єпархії Олександра Савича.

Після відспівування тіло Блаженнішого Митрополита Володимира Хресною ходою було перенесене і поховане перед храмом Різдва Божої Матері, що на Дальніх печерах Лаври.

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир відійшов до Господа у суботу 5 липня 2014 року на 79 році життя.

ФОТОЛІТОПИС. Предстоятеля УПЦ Блаженнейшего Митрополита Владимира провели в последний путь>>>

 

Напередодні ввечері, Преосвященніший єпископ Філарет молився біля гробу з тілом Блаженнішого Митрополита Володимира в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

5 липня, прес-секретар Львівської єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов) взяв участь в перенесенні грому з тілом Митрополита Володимира до Успенського собору, а у ніч з 6 на 7 співслужив митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Вишневському Олександру за Божественною літургією в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

 

За матеріалами офіційного сайту УПЦ