Представник Львівської єпархії взяв участь у Всеукраїнському круглому столі «Українська Православна Церква і суспільно-політична криза в Україні»

У п’ятницю, 13 червня, у приміщенні Церковно-археологічного кабінету Київської духовної академії (корпус №63) відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Українська Православна Церква і суспільно-політична криза в Україні».

Організований Відділом зовнішніх церковних зв’язків УПЦ, захід зібрав голів і представників інших Синодальних структур — зокрема були присутні голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального відділу «Місія Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик), співробітники Синодального військового відділу, благодійності і соціального служіння тощо.

Участь взяли священнослужителі з усіх областей України — загалом 30 осіб.

Від Львівської єпархії участь в круглому столі взяв протоієрей Богдан Хилинський.

Відкриваючи круглий стіл, секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич окреслив формат зустрічі. Священиків з усіх регіонів України запросили, щоб обговорити наявні суспільні та релігійні проблеми, висловити своє бачення необхідних подальших дій.

Після засідання круглого столу, коли можливість висловитися було надано кожному учаснику, відбулася зустріч з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм, під час якої пропозиції та проблеми було донесено до відома священноначалля Церкви.

За матеріалами сайту orthodoxy.org.ua