У Львові відбувся ювілейний фестиваль дитячої творчості «Дорога до храму»

13-14 травня 2014 року у середній спеціалізованій загальноосвітній школі № 45 м. Львова відбувся фестиваль дитячої творчості «Дорога до храму. Великдень-2014».

Цей рік є особливими - вже десятий рік поспіль учні львівських шкіл з російською мовою навчання представляють свої твори у рамках пасхального празника.

Фестиваль, який традиційно проходить під егідою Православного педагогічного товариства святителя Петра Могили, Генерального Консульства Росії у м. Львові та Асоціації «Русская школа», було відкрито 13 травня. На виставці було представлено роботи учнів 1-11 класів шкіл №№  35, 45, 50 та 52 м. Львова. Увазі всіх бажаючих були представлені малюнки, вироби з бісеру та пластиліну, фотографії, пасхальні яйця, об’ємні аплікації, макети храмів, різьблення по дереву – біля 100 робіт понад 40 учасників.

Після уважного вивчення робіт були відібрані 20 найкращих у різних вікових групах і категоріях.

14 травня в Пушкінському залі СШ № 45 м. Львова відбулася церемонія нагородження юних талантів та вчителів шкіл, які приймали участь у фестивалі. В церемонії взяли участь Голова православного педагогічного товариства святителя Петра Могили протоієрей Миколай Баранов, третій секретар Генерального Консульства Росії у м. Львові Сергій Сергійович Манько, директор ССОШ № 45 м. Львова Мельник Наталя Володимирівна. Кожен з них звернувся з вітальним словом до присутніх.

Після цього відбулося нагородження активних учасників фестивалю. Кожен з них отримав дві Грамоти: від Генерального Консульства РФ у м. Львові, а також Православного педагогічного товариства святителя Петра Могили. Крім того, учасникам були подаровані книги: духовного змісту від Церкви та світського – від Генерального Консульства. Також кожен з присутніх на святі отримав журнали: київський «Отрок.ua» та львівський «Божа нивка».

По завершенні церемонії нагородження було зроблено загальне фото на пам’ять. Потім учасники оргкомітету фестивалю провели нараду, на якій були розглянуті перспективи подальшої взаємодії.