Голова відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства єпархії взяв участь у фінальному етапі обласного конкурсу «Учитель року-2014»

14 травня 2014 року Голова відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов взяв участь у  фінальному етапі  обласного конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Основи християнської етики».

Цього дня на базі середньої школи № 34 м. Львова ім. Маркіяна Шашкевича вчителі християнської етики Львівської області проводили відкриті уроки для учнів початкової школи.

Журі, до складу якого увійшли представники традиційних Церков та освітяни, за підсумками конкурсу визначило переможця, а також власників другого і третіх місць.

Переможцем обласного конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Основи християнської етики» стала Анжела Шаломай; друге місце розділили Лариса Рой та Роман Кабацький; третє місце – Лілія Реп’янська та Віра Цікало.

Після оголошення підсумків конкурсу, протоієрей Миколай Баранов від імені єпископа Львівського і Галицького Філарета привітав переможців та вручив кожному з них примірник великоднього випуску журналу «Божа нивка».

Організаторами заходу виступили Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та Інститут екуменічних студій УКУ.