10-ліття Свято-Троїцької парафії

10 травня, у Свято-Троїцькому храмі міста Львова було звершено святкове Богослужіння з нагоди 10-ліття заснування парафії.

В цей день Богослужіння очолили митрополит Білоцерківський і Богуcлавський Августин та єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Преосвященним архіпастирям співслужили клірики єпархії: протоієрей Віктор Путятицький, протоієрей Ігор Щирба, протоієрей Василій Вовчків, настоятель храму протоієрей Володимир Шарабура, протоієрей Богдан Білас, протоієрей Юрій Кінас, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протодиякон Олександр Іванченко, протодиякон Георгій Суряднов, диякон Віктор Дудар, а також гості з Білоцерківської єпархії та Свято-Успенської Почаївської Лаври, братія якої, зокрема, привезли до свята у храм ковчег із мощами святих.

На Малому вході єпископ Філарет підніс до сану протодиякона клірика Троїцького храму диякона Максима Тиртишного.

Після читання Євангелія митрополит Августин виголосив проповідь, в якій прирівняв уривок з Євангелія до реалій сьогоднішнього дня та закликав православних галичан залишатися взірцем ревного сповідування своєї віри для всього православного світу.

Богослужіння прикрашали піснеспіви двох хорів: парафіяльного Свято-Троїцького храму під керівництвом протодиякона Максима Тиртишного та Молодіжний хор Свято-Георгіївського кафедрального храму.

Насамкінець Богослужіння було звершено Пасхальний Хресний хід навколо храму, після якого до всіх вірян зі словами привітання звернувся єпископ Філарет та подарував Троїцькому храму Барську ікону Пресвятої Богородиці. Також з ювілеєм привітав і митрополит Августин, який на пам'ять про цю радісну подію подарував ікону Спасителя "Лоза істинна". Підсумував святкування у храмі отець настоятель, який подякував архіпастирям та парафіянам за молитву.

Продовжилось святкування ювілею у Палаці мистецтв залізничників, де пройшов святковий концерт, в якому радісними та оригінальними піснеспівами радували всіх присутніх парафіяльний хор та хор батьків і дітей Свято-Троїцького храму, Архієрейський хор Свято-Георгіївського кафедрального храму під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука та ансамбль древнього співу "Канон". Після цього відбулась вистава парафіянки храму Марії Чупахіної під назвою "Дорога до храму", яку поставили на сцені вихованці недільної школи Троїцької парафії.

Завершилось святкове дійство словами отця Володимира Шарабури, митрополита Августина та єпископа Філарета, який вручив Парафії Свято-Троїцького храму орден Української Православної Церкви великомученика Георгія Побідоносця, отцю настоятелю та клірикам храму Благословенні грамоти Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира, матінці Любові Шарабурі орден УПЦ святої праведної Анни, а також медалі преподобних Антонія і Феодосія Печерських і Архієрейські грамоти меценатам та найактивнішим парафіянам храму.

+ФОТОРЕПОРТАЖ>>>