Представники єпархії взяли участь у поминальних заходах за загиблими у Другій світовій війні

Сьогодні, 8 травня, львів’яни вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни. В офіційних заходах взяли участь благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов) та завідувач канцелярією протодиякон Олександр Іванченко.

Міська та обласна влада, представники громадськості і традиційних конфесій Львівщини поклали квіти до пам’ятного знаку на території колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» («Цитадель», вул. Грабовського) та запалила лампадки у дворі Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького» (вул. С. Бандери, 1).

Почалися заходи покладанням квітів від представників влади та громадськості до пам'ятного знаку на території колишнього концентраційного табору «Шталаг-328» та запаленням лампадок на честь загиблих тут понад 140 тисяч осіб. Зазначимо, що з часу заснування табору в ньому утримувалися ув'язнені військовополонені різних національностей - українці, росіяни, євреї, французи, італійці.

Опісля цього священнослужителі - представники різних конфесій провели громадську панахиду за загиблими під час Другої Світової війни.

Далі учасники вшанувань перейшли до двору Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». Тут усі разом помолилися  за загиблих та запалили лампадки, а також відвідали музей-тюрму.