Неділя 3-я після Пасхи, святих жон-мироносиць

4 травня, в день коли Православна Церква вшановує святих жон-мироносиць, єпископ Львівський  і Галицький Філарет очолив Божественну літургію в Свято-Петро-Павлівському храмі міста Жовкви.

Його Преосвященству співслужили обласний благочинний та настоятель храму протоієрей Стефан Хомин, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), архідиякон Роман Василина та завідувач канцелярії єпархії протодиякон Олександр Іванченко.

За Богослужінням архіпастир виголосив проповідь, в якій розповів чому Церква особливо вшановує подвиг жінок мироносець та як проповідь послідовниць святих жінок продовжується в наш час.

По завершенні Божественної літургії отець настотяель подякував єпископу Філарету за архіпастирський візит у Пасхальні дні. Також Владика у своєму слові привітав усіх парафіянок з днем православних жінок, а також отця Стефана з Днем Народження та подарував йому Богослужбове Євангеліє. Насамкінець було звершено чин освячення нового гранітного хреста, який встановила парафія в честь святкування 1025-ліття Хрещення Київської Русі.