Великдень у виправних установах Львова

Пасхальний ранок для Преосвященнішого єпископа Філарета розпочався з відвідування виправної колонії №30.

Біля входу в установу архіпастиря з супроводжуючими особами зустрічав начальник колонії Слопак.І.Б., а навколо храму численні засуджені зі своїми пасочками, приготованими для освячення.

Після короткого молебня Владика привітав присутніх з Світлим Христовим Воскресінням та освятив пасхальні приношення. Потім начальник установи запросив Владику на дільницю посиленого контролю, щоб привітати зі святом засуджених, які там утримуються, та пригостити їх запашними пасочками.

Ще до приїзду гостей настоятель тюремного храму установи протоієрей Василій Марунчак прийняв сповідь у засуджених та причастив їх запасними Дарами .

Наступною була виправна колонія №48, де також чекали на шановних гостей засуджені та психолог установи Михайло Воробець.  Тут до свята Пасхи готувались особливо – зробили ремонт молитовної кімнати.

Крім того, в обох установах  засуджені отримали від єпископа Філарета солодкі гостинці та Пасхальний випуск газети «Помилуй і спаси», яка видається  для осіб, котрі перебувають в місцях позбавлення волі.

Парафіяни львівських храмів нашої єпархії також виявили милосердя та пожертвували кошти на придбання пасхальних гостинців для засуджених.