Світле Христове Воскресіння

У Великодню ніч з 19 на 20 квітня єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив Пасхальну заутреню та Божественну літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

Його Преосвященству співслужили прот. Євгеній Щирба, прот. Миколай Баранов, прот.Назарій Швець, прот.Василій Марунчак, ієром.Маркіан (Каюмов), свящ. Володимир Каплун, протд.Олександр Іванченко, протд.Олександр Бабій, протд.Георгій Суряднов та дияк.Євгеній Голуб.

Перед Хресним ходом до храму було доставлено Благодатний вогонь, який принесли ієромонах Маркіан (Каюмов) та протодиякон Олександр Іванченко.

За Богослужінням за традицією було прочитано Євангеліє на 15 мовах.

Наприкінці Божественної літургії єпископ Філарет звернувся до всіх присутніх зі словами проповіді та привітав зі святом Пасхи, після чого звершив чин освячення Артоса.

Насамкінець Владика освятив пасхальні кошики принесені віруючими.

Ввечері, в цьому ж храмі, було звершено Пасхальну вечірню та утреню, після чого Преосвященніший єпископ Філарет зачитав Пасхальне послання Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія. Наприкінці від імені духовенства єпархії протоієрей Євгеній Щирба привітав архіпастиря зі святом Великодня.

+ФОТОРЕПОРТАЖ>>>