Прес-секретар єпархії взяв участь у Координаційній раді СІПВ УПЦ

У середу, 9 квітня, в Києво-Печерській Лаврі відбулася Координаційна рада Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви. Під головуванням голови СІПВ УПЦ протоієрея Георгія Коваленка, за участю співробітників відділу, в засіданні взяли участь керівники єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів з Луцька, Харкова, Львова, Вінниці, Мукачева, Херсона, Донецька, Сум, Дніпропетровська та Луганської області.

На Координаційній раді зокрема було розглянуто питання проведення весняного, ІХ Фестиваля ЗМІ православних. За попередньою інформацією, ФестЗМІ буде проведено з 19 по 22 травня 2014 року в м.Вінниці. Основна тема – питання соборних православних медіа, їхнього розвитку та функціонування у сучасному контексті.

Також учасники наради обговорили питання рекомендованих церковних ЗМІ: до переліку було додано дитячий журнал «Серебрянный звоночек» (Луганська єпархія). Окремо порушувалася проблема розповсюдження рекомендованих ЗМІ в єпархіях та діяльність тих ЗМІ, які не мають благословення священноначалля УПЦ. Детальніше питання рекомендованих ЗМІ було вирішено обговорити на майбутньому фестивалі.

Об 11:30 у приміщенні Київської Митрополії відбулася зустріч учасників Координаційної ради з Місцеблюстителем Київської Митрополичої кафедри митрополитом Онуфрієм.

Протоієрей Георгій Коваленко представив владиці голів єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів, а також співробітників СІПВ УПЦ.

Митрополит Онуфрій тепло привітав православних журналістів, наголосивши на тому, наскільки актуальною є їхня діяльність, особливо в сучасних умовах інформаційного суспільства.

Після цього у Синодальному залі Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч членів Координаційної ради з митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром.

Був присутній також голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, головний редактор православного журналу для молоді "Отрок.ua" єпископ Обухівський Іона.

Владика Олександр розповів про здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира та запросив усіх особисто відвідати Предстоятеля.

Після цього у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі в Феофанії учасників Координаційної ради приймав Блаженніший Митрополит Володимир.

Блаженніший Владика благословив кожного учасника Координаційної ради та побажав успіхів і Божої допомоги у трудах.

http://orthodoxy.org.ua/