Єпископ Філарет з паломницькою поїздкою відвідав Святу Землю

 

З 24 по 28 березня, єпископ Львівський і Галицький Філарет з паломницькою поїздкою відвідав Святу Землю. Архіпастир прикладаючись до святинь і здійснюючи Богослужіння молився за Україну, за її багатостраждальний народ і за всіх загиблих в братовбивчому протистоянні.

Відразу по прильоту до Єрусалиму Владика звершив нічну Літургію на Гробі Господньому в храмі Воскресіння Христового, а також вклонився Голгофі і приклався до святинь храму.

25 березня єпископ Філарет відвідав Горненський жіночий монастир, де був люб'язно прийнятий ігуменею Георгією, після чого відправився в Руську духовну місію. У другій половині дня Владика пройшов вулицями Єрусалима, дорогою страждань Спасителя, зупиняючись біля місць особливого шанування Хресного шляху Спасителя на Голгофу, підносячи молитви за всіх стражденних і хворих.

26 березня архіпастир звершив Літургію на Голгофі в Храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі, після чого Владика вирушив на північ Ізраїлю в Галілею, помолився біля чудотворної ікони на святій Горі Фавор, відвідав Назарет з храмом Благовіщення Божої матері, Кану Галілейську, де Господь здійснив своє перше чудо. На зворотному шляху Преосвященніший єпископ Філарет відвідав жіночий монастир Марії Магдалини на березі Галілейського моря.

27 березня Владика молився в Лаврі преподобного Сави Освяченого, відвідав монастир Лавру прп. Феодосія Великого, а також приклався до святинь в храмі Різдва Христового у Віфлеємі.

28 березня єпископ Філарет звершив Літургію в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Гефсиманії в Єрусалимі.