Представники єпархії взяли участь у відкритті центру психологічного розвантаження для засуджених у Личаківській виправній колонії №48

13 березня, у Личаківській виправній колонії №48 відбулось урочисте відкриття центру психологічного розвантаження для засуджених.  Від Львівської єпархії УПЦ на відкриття були запрошені священик Володимир Каплун, який віднедавна є настоятелем православної громади установи та Оксана Костенко, член Громадської ради при Управлінні ДПтС України у Львівській області.

В цьому приміщенні психологи установи проводять заняття, бесіди з засудженими, різноманітні психокорекційні тренінги. Тут можна подивитись навчальний або пізнавальний фільм. Помилуватись життям маленького підводного царства, яке облаштували засуджені в акваріумах.

Приміщення психологічного центру багато років потребувало ремонту, який постійно відкладався через брак коштів в установі. Та з приходом на посаду начальника відділу соціально-психологічної роботи майора внутрішньої служби Гонора І.Б. ситуація змінилась: він звернувся з проханням про допомогу до представників різних християнських конфесій, які опікуються засудженими ЛВК-48. На це прохання відгукнувся парафіянин Свято-Троїцького храму м. Львова Іван Артим, він пожертвував для нового перекриття даху крокви та кріпильні матеріали.

Інославні християнські громади також долучились до цієї доброї справи і гуртом завершили ремонт приміщення. Всі учасники благодійного проекту отримали подячні грамоти від керівництва ЛВК-48. Свято завершилось маленьким концертом.