Ключар кафедрального храму міста Львова взяв участь у вечорі пам'яті

9 лютого, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, відповідальний за зв’язки Львівської єпархії УПЦ з Генеральним Консульством Росії у м. Львові та громадськими російськими організаціями Львівщини протоієрей Миколай Баранов взяв участь у вечорі пам’яті поета та публіциста Ангеліни Олександрівни Буличової.

Урочиста академія відбулася у Російському Культурному Центрі у м. Львові. У заході також взяли участь Генеральний Консул Росії у м. Львові Астахов О.Ю. з дружиною, директор «Пітер-клубу» Корчевський І.М., представники громадськості, інтелігенції, учні СЗОШ № 45 у м. Львові.

Довідка

Ангеліна Олександрівна Буличова – українська російськомовна письменниця. Мешкала у Львові.

У 1937 році був репресований чоловік Ангеліни Буличової. 1941 року вона закінчила Московський інститут історії, філософії та літератури. Наприкінці 1941-го виїхала до Алапаєвська (Росія), де працювала відповідальним секретарем у редакції газети «Боевая стройка».

Після Другої світової війни була співробітником обласної газети «Львовская правда», потім власним кореспондентом республіканської газети «Правда Украины». Всього Ангеліна Буличова пропрацювала 58 років у журналістиці.

З 1976 року займалася тільки творчою роботою. Член Національної спілки письменників України з 1975 року. У 1978 році пісня «Носики-курносики» у виконанні Валентини Толкунової на вірші Ангеліни Буличової перемогла на конкурсі «Пісня року» у Москві. Толкунова також виконувала ще одну пісню на слова Буличової – «Марьюшка».

На початку 2007 року Буличову удостоїли нагороди «Соотечественник года – 2006» в номінації «За особистий внесок у збереження і поширення російської мови і літератури за кордоном».

Нагороджена медалями СРСР.

Померла 16 листопада 2013 року на 97-му році життя.