Єпископ Філарет взяв участь у робочій зустрічі та прес-конференції у Львівській ОДА

 

11 січня, з ініціативи Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала, під головуванням Заступника голови ЛОДА Андрія Мадзяновського відбулась робоча зустріч та прес-конференція Керуючого Львівською єпархією Української Православної Церкви єпископа Львівського і Галицького Філарета з Керуючим Українською християнською місією відродження і милосердя «Добрий самарянин» єпископом Василем Боєчко.

Вони обговорили питання використання будівель, що знаходяться на території колишнього військового містечка №112 по вул. Пекарській, 57-59, у місті Львові.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України Львівській обласній державній адміністрації було доручено передати майновий комплекс по вул.Пекарській 57-59, Львівській єпархії Української Православної Церкви.

Саме на сьогоднішній зустрічі владика Філарет озвучив своє християнське бажання щодо співпраці на одній території. Він розповів, що ще до урядового рішення Львівська єпархія вирішила віддати частину приміщення, яке прилягає до храму місії «Добрий Самарянин» цій релігійній громаді.

«Це добрий, благий намір. Багато єпископів, священиків, парафіян цікавились ситуацією щодо майна на Пекарській. Вони мене запитували чи готовий я буду підтримувати хороші стосунки з громадою євангелістів. У нас будуть дуже гарні стосунки. Неможливо розділяти людей на якомусь конфлікті, тим більше, що у нас єдина місія – допомогти людям знайти шлях до Бога. Наше спільне завдання співпрацювати у соціальному служінні людям», – наголосив єпископ Філарет.

Водночас єпископ Василь Боєчко додав, що Україні сьогодні вкрай потрібне примирення та міжконфесійний діалог. Він високо оцінює позицію єпископа Філарета та голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Сала.

«Тому я мушу насамперед подякувати Богу, мушу подякувати людям, які не хочуть сьогодні порушувати Божий мир, рівновагу і добробут нашого народу, і знаходять правильне вирішення цього питання», – сказав Василь Боєчко.