Собор Різдва Пресвятої Богородиці

8 січня, на другий день Різдва Христового, коли Православна Церква святкує Собор Пресвятої Богородиці, єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив святкування престольного свята в храмі на честь Собору Пресвятої Богородиці с.Велике Поле Яворівського району.

Його Преосвященству співслужили благочинний Яворівського району протоієрей Ігор Щирба, благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, секретар епархії протоієрей Богдан Білас, протодиякон Олександр Іванченко та протодиякон Георгій Суряднов.

Наприкінці Богослужіння Владика привітав усіх з Різдвом Христовим та престольним святом, і зокрема сказав:

"Різдво Христове - таємниця Божественного втілення - багато чому нас вчить, в тому числі і бажаному Богу відношенню людини до свого земного життя. Прославимо Господа в душах і тілах наших, що Божі, закликає нас Апостол. І сьогоднішній день, підкреслюючи родинні і людські стосунки Спасителя з тими, хто оточував її, що ще і ще раз закликає нас усіх до благочестивого життя, до добрих відносин з нашими близькими і рідними, до побудови людських відносин за заповіддю Божою, щоб дійсно прославляти Бога і в душах, і в тілах наших".