Завершилась благодійна акція «Зігрій теплом свого серця»

Милосердя є найвищою формою людського існування.
Ф.М. Достоєвский

Різдвяний піст сповнений ділами милосердя. Свята Церква ставить нам за приклад улюбленця дітвори, святителя Миколая. Одвіку повелося, що наш народ зумів розпізнати у святителеві отой вказівник добрих діл, і з покоління в покоління виховується в дітях любов до потребуючого. Мабуть для кожного із нас також  наступив час простягнути руку допомоги тим, кому важко. Для такої справи й була покликана благодійна акція до Дня св. Миколая та Різдвяних свят «Зігрій теплом свого серця», яка проходила у Львівській області з 21 листопада до 15 грудня 2013 року.

Акція відбувалася з  благословення єпископа Львівського і Галицького ФІЛАРЕТА, керуючого Львівської єпархії Української Православної Церкви  та з ініціативи відділу у справах сім’ї Львівської єпархії  спільно з інформаційно-просвітницьким відділом Львівської єпархії УПЦ, службою у справах дітей Львівської облдержадміністрації та за підтримки Благодійного фонду «Св. Миколая Чудотворця».

Акція передбачала збір іграшок та солодощів для дітей, що проживають в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей, які перебувають в інтернатних закладах Львівщини.

На заклик акції  відгукнулись усі, кому небайдужі діти, які потребують допомоги. Спільними зусиллями благочинних Львівської єпархії, підприємців, громадян, студентів були зібрані подарунки для діток. 

Організатори щиро вдячні усім, хто долучився до акції, хто виявив щедрість до дітей, які потребують допомоги!


Але акція продовжується, адже зібрані подарунки потрібно вручити тим, хто чекає їх.

28 грудня 2013 року голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії УПЦ священик Михаїл Коник віввідав потребуючі сім’ї Сколівщини. В ході акції були також закуплені дві електродуховки. Ці побутові пристрої й були передані потребуючим, а зокрема, Бойко Оксані (с. Коростів) та Ровенській Іванні (с. Гребенів). Дітям з цих сімей вручено солодкі подарунки та іграшки. Зібраний одяг та взуття передані службі у справах дітей Сколівської райдержадміністрації для подальшого передання цих речей потребуючим сім’ях, які перебувають на профілактичному обліку даної служби, як сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

29 грудня із зібраними дарунками голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник відвідав вихованців Роздільського дитячого будинку-інтернату для розумово-відсталих дітей.

Вихованцям закладу вручено солодкі подарунки, а для використання в роботі закладу передані розвиваючі ігри та зібрані іграшки. Кожна дитина в цьому закладі особлива, вона живе у своєму світі, і хоча для суспільства вона розумово-відстала, та для Бога вона особлива. Ми можемо в цих дітях навчитися любити ближнього без упередження, без жодних до нього вимог. Ці діти особливі своєю любов’ю до життя і умінню радіти лише від того, що ви його пригорнули до свого серця. Вони вдячні кожному, хто зігріває їх теплом свого серця. Священик Михаїл привітав вихованців та працівників закладу з наступаючими новорічними та різдвяними святами, і зокрема зазначив, «ми віддаючи, отримуємо набагато більше, і тут це по-особливому відчуваєш: коли ми полюбимо цих діток, вони в стократ більшою любов’ю зігрівають наші серця. Особливий подвиг любові несуть ті, хто завжди поруч, це працівники закладу. Ці люди вкладають в невпевнені в житті дитячі серця чесноти любові і радості, жертвуючи своїми силами.  Всемилостивий Господь  додає цих сил і милує своїми щедротами вас, адже ви для цих діток повинні бути тими, хто несе всі найкращі якості людства.»

Планується з колядою також відвідати Буківський дитячий будинок та обасний центр матері і дитини.