Представник єпархії прийняв участь у роботі круглого столу у львівському притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА

 

Діти позбавлені батьківської піклування одна з найменш захищених верств населення нашої держави. Прикро те, що з 2860 дітей (мешканців Львівської області) що ростуть без батьків, лише 860 сироти.

«Тата нема, а мама сидить у тюрмі», «мама любила пити горілку і до неї приходили пагані дяді, які бувало, били її і мене»,- такі і набагато страшніші історії можна почути з вуст дітей мешканців притулку. Як вивести дитину зі стану заляканності, озлобленності, навчити творчо відноситися до життя, підтягнути освітній рівень (зустрічаються, навіть, діти, які в 10-12 років не знають алфавіту!), як проводити пояснювальну роботу з батьками, що мають суттєві непорозуміння у відносинах з дітьми – цими та іншими питаннями займається завідуюча притулку Світлана Петрівна Гаврилюк та її помічники.

В ході роботи круглого столу під назвою «Шляхи співпраці та вдосконалення роботи з дітьми» Світлана Петрівна щиро подякувала представникам громадських, релігійних організацій та навчальних закладів, з якими співпрацює притулок.

Начальник служби у справах дітей Володимир Володимирович Лис, який також був учасником круглого столу, розповів про роботу служби, а також висловив побажання, щоби Церква підтримувала та захищала добру справу опікунів та батьків усиновлювачів, до яких у народі буває нераз недоброзичливе ставлення, як до людей, що хочуть неправедно збагатитися.

Диякон Максим Тиртишний (що з благословення настоятеля Свято-Троїцької парафіїї протоієрея Володимира Шарабури очолює візити милосердя молодих парафіян у притулок) висловив побажання керівництву установи не боятися запланованого службою у справах дітей збільшення кількості підопічних притулку, запевнив завідувачку у подальшій співпраці, а також дізнався, що данній установі потрібні викладачі – волонтери шкільного рівня з різних предметів.

Прес-служба Львівської єпархії