Неділя 26-а після П'ятидесятниці

22 грудня, у неділю 26-ту після П’ятидесятниці, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Другу Літургію очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Його Преосвященству співслужили благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, протоієрей Назарій Швець, протодиякон Олександр Іванченко, протодиякон Георгій Суряднов, диякон Іоанн Тимчишин та диякон Іван.

Після читання Євангелія владика Філарет виголосив проповідь, в якій зокрема наголосив: "Апостол, пояснюючи нам, хто є чадо світла, каже: той, який має плід Духа. Бо Дух породжує плоди, доброту, яка протилежна розлратуванню і гніву, правду і істину, яка протилежна помилковому задоволенню нечистоти. І говорить про всяку доброту - про милість до всіх, не тільки до друзів, але навіть до ворогів... Отже, дорогі брати і сестри, як важливо інколи не тільки почути слова апостола або Самого Христа, а й ще важливо подумати і застосувати в своєму житті. Будемо ж з вами молитися, щоби Господь зробив нас з вами гідними не тільки почути Божественні слова але і почати жити за ними щоби просвітилося світло наше між людьми і бачили добрі наші діла. Амінь".