Пам'ять великомучениці Варвари

17 грудня, в день пам'яті великомучениці Варвари, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено святкову соборну Божественну літургію, яку очолив єпископ Горлівський Паїсій (Польська Православна Церква) у співслужінні єпископа Львівського і Галицького Філарета та духовенства Львівської єпархії, яке зібралося з нагоди другого храмового свята кафедрального храму.

Після читання Євангелія єпископ Паїсій виголосив проповідь, який оцінив подвиг великомучениці Варвари та способи примінення її прикладу у сучасному житті.

Цього дня за Літургією було звершено священицьку хіротонію диякона Георгія Семеряка для парафії смт. Красне Бродівського благочиння.

В кінці Богослужіння було звершено хресний хід навколо храму з мощами великомучениці Варвари, які зберігаються у Свято-Георгіївському храмі м. Львова.

Насамкінець єпископ Львівський і Галицький Філарет подякував єпископу Паїсію за участь у святкуванні та подарував ікону великомучениці Варвари на пам'ять про спільну молитву у Львові. А також владика Філарет привітав із Днем небесного покровителя ігуменю Варвару, настоятельку Львівського Свято-Преображенського жіночого монастиря.

У свою чергу єпископ Паїсій привітав усю Львівську православну громаду зі святом своєї небесної покровительки, та запевнив, що на престольне свято в день пам'яті Георгія Побідоносця у травні наступного року до Львова прибуде Блаженніший Савва, Митрополит Варшавський і всієї Польщі.

Напередодні дня пам'яті вмч. Варвари у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено соборне Богослужіння >>>