У Львові зустріли мощі великомученика Георгія Побідоносця

1 грудня 2013 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, десниця великомученика Георгія Побідоносця прибула до міста Львова, Небесним Покровителем якого вважається цей святий.

Зустрічати святі мощі на Високий Замок вирушив хресний хід, який очолив Керуючий Львівською єпархією Преосвященніший єпископ Філарет, духовенство єпархії та численні вірні. По прибуттю мощей був звершений молебень, після якого єпископ Філарет висловив подяку Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Володимиру та Святішому Патріарху Константинополя і Нового Риму Варфоломію І за можливість помолитися біля такої великої святині. Зі словами вдячності звернувся владика Філарет також до членів делегації святої гори Афон, яка супроводжує ковчег з мощами.

В урочистій зустрічі брали участь очільники обласної та міської влади – Голова облдержадміністрації Олег Сало та Міський голова Андрій Садовий.

Під урочистий передзвін, зі співом тропарів і величання ковчег з десницею великомученика Георгія Побідоносця після хресного ходу центральними вулицями міста був перенесений до Свято-Георгіївського кафедрального храму.

З моменту встановлення правиці в храмі розпочалися богослужіння, які будуть звершуватися цілодобово.

+Графік богослужінь>>>

 

Прес-служба Львівської єпархії