Голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії прочитав лекцію на тему “Моральна проблематика аборту крізь призму християнського вчення”

21 листопада, в день вшанування Собору Архистратига Михаїла та інших небесних Сил бесплотних, голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії  священик Михаїл Коник зустрівся із студентами соціально-педагогічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та прочитав лекцію на тему “Моральна проблематика аборту крізь призму християнського  вчення”.

За словами священика Михаїла: «Аборт спустошує внутрішній світ жінки, руйнує стосунки чоловіка та дружини. Коли розірвано єдність батька, матері та дитини – руйнується структура родини, а від так руйнуться суспільство... Аборт – моральне зло, понівечення християнських сімейних цінностей, що веде до знищення нації та держави в цілому.”

Студенська молодь активно обговорювала дану проблему та поставила до лектора ряд  запитань, що стосувались підготовки до подружнього життя та відносин в самій сім’ї.