Пам'ять великомученика Димитрія Солунського

8 листопада, в день пам'яті великомученика Димитрія Солунського, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Божественну літургію в храмі великомученика Димитрія Солунського в с.Лосинець Турківського району Львівської області.

Його Преосвященству співслужили благочинний Турківського округу протоієрей Ілля Уруський, протоієрей Олексій Слобода, протоієрей Андрій Іванчик, протоієрей Василій Гасиджак, настоятель храму протоієрей Іоанн Черчович, ієромонах Володимир (Козанчин), протодиякон Олександр Іванченко, протодиякон Георгій Суряднов та ієродиякон Маркіан (Каюмов).

За Малим входом єпископ Філарет нагородив настоятеля храму протоієрея Іоанна Черчовича правом ношення хреста з прикрасами.

За Богослужінням Преосвященніший владика виголосив проповідь.

Після Літургії був звершений молебень великомученику Димитрію Солунському та Хресний хід навколо храму.

Насамкінець настоятель подякував владиці за архіпастирський візит та наголосив на особливій радості від таких Богослужінь у житті православних галицьких парафій.

У відповідь єпископ Філарет привітав парафіян з престольним святом та в знак благословення і на пам'ять про це святкове Богослужіння роздав всім іконки Божої Матері "Життєдайне джерело".

Дивитись фоторепортаж>>>