Неділя 19-та після П'ятидесятниці та 65-ліття протоієрея Віктора Путятицького

3 листопада, в неділю 19-ту після П'ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі с. Баня Лісовецька (Моршин) було звершено соборне архієрейське Богослужіння, яке очолив архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні єпископа Івано-Франківського і Коломийського Пантелеімона, Керуючого Львівською єпархією єпископа Львівського і Галицького Філарета та єпископа Бородянського Варсонофія, вікарія Київської митрополії.

Архієреї та духовенство з різних єпархій зібралися цього дня за Божественною літургією з нагоди 65-ліття благочинного Стрийського округу, настоятеля Свято-Покровського храму с. Баня Лісовецька протоієрея Віктора Путятицького.

На Малому вході під час Літургії єпископ Філарет нагородив протоієрея Віктора правом ношення другого хреста з прекрасами.

За Божественною літургією владика Філарет виголосив проповідь на тему Євангельського читання.

В кінці Богослужіння Керуючий Львівською єпархією вручив отцю Віктору Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви, а архієпископ Августин орден від Синодального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.