Представники єпархії взяли участь у роботі VI Всеукраїнської конференції голів і представників єпархіальних молодіжних відділів (оновлено)

21 жовтня в передмісті Севастополя Балаклаві (АР Крим) з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира розпочала свою роботу VI Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних молодіжних відділів та організацій. Форум проводиться Синодальним відділом УПЦ по роботі з молоддю, за сприяння Сімферопольської єпархії і триватиме з 21 по 25 жовтня.

Урочисте відкриття конференції розпочалося з молебну, який відслужив вікарій Київської митрополії єпископ Обухівський Іона. За молебнем також молилися учасники – священнослужителі та миряни, які відповідають за роботу з молоддю в єпархіях Української Православної Церкви, а також представники православних молодіжних організацій і братств. У роботі беруть участь близько 140 учасників більш ніж з 40 єпархій Української Православної Церкви.

Від Львівської єпархії у роботі конференції взяли участь голова єпархіального відділу у справах молоді протоієрей Назарій Швець та голова апологетичного центру єпархії протодиякон Георгій Суряднов.

За матерілами офіційного сайту УПЦ