Представники Львівської єпархії взяли участь у VIII Фестивалі ЗМІ православних

 

30 вересня, у день пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії урочистим відкриттям в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври розпочався VIII Фестиваль православних ЗМІ.

4 жовтня на Відання свята Воздвиження Животворящого Хреста Господнього та в день знайдення мощей свт. Димитрія, митрополита Ростовського, Божественною літургією завершився останній, п’ятий день, VIII Фестивалю ЗМІ православних. Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври очолив намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Архієрею співслужили учасники Фестивалю ЗМІ православних у священному сані з усіх регіонів.

Також за Богослужіннням молилися і інші учасники Фестивалю.

Після Літургії митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел подякував усім організаторам та учасникам за спільне богослужіння і надав архіпастирське благословення на подальші труди.

Від Львівської єпархії у роботі фестивалю взяли участь: голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу, прес-секретар єпархії, головний редактор єпархіальної газети «Світло Православ’я» ієродиякон Маркіан (Каюмов); диякон Тарасій Андрусевич; спеціаліст зі зв’язків із громадськістю Ганна Шевченко.

Загалом фестиваль триватиме п'ять днів.