Єпископ Філарет співслужив Блаженнішому Митрополиту Володимиру у Свято-Богоявленському соборі м. Горлівки

17-19 вересня у Донецькій та Горлівській єпархіях УПЦ проходять святкування, присвячені 1025-річчю Хрещення Русі.

18 вересня, у рамках святкування, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Чин освячення та Божественну літургію у нижньому храмі Свято-Богоявленського кафедрального собору м. Горлівки на честь новомучеників і сповідників Російських.

Його Блаженству співслужили: митрополити - Одеський і Ізмаїльський Агафангел, Донецький і Маріупольський Іларіон; архієпископи - Луганський і Алчевський Митрофан, Харківський і Богодухівський Онуфрій, Запорізький і Мелітопольський Лука, Святогірський Арсеній, Горлівський і Слов'янський Митрофан; єпископи - Аліпій (Погребняк), Інокентій (Шестопаль), Макіївський Варнава, Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Львівський і Галицький Філарет, Бердянський і Приморський Єфрем, Новоазовський Варсонофій, а також духовенство Горлівської та Донецької єпархій.

Після закінчення богослужіння з архіпастирським словом до духовенства та православних горлівчан звернувся Блаженніший Митрополит Володимир.

 

Прес-служба Донецької та Горлівської єпархій