У Львові відбувся святковий концерт "Нащадки Хрещення Русі"

 

15 вересня, у Палаці культури залізничників з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета пройшов концерт присвячений святкуванню 1025-річчя Хрещення Київської Русі у Львівській єпархії.

Захід зібрав численних вірних, які наповнилися гарним настроєм, естетичним задоволенням та душевним спокоєм. Весь вечір на сцені у творчій програмі лунали Богослужбові піснеспіви, українські народні, фронтові та естрадні пісні, у виконанні Архієрейського хору, ансамблю "Канон", хору храму св. апп. Петра і Павла міста Жовкви, хору духовенства Свято-Георгіївського храму міста Львова, молодіжного хору Свято-Георгіївського храму, лауреатки міжнародних фестивалів Христини Сович, учасниці програми "Голос країни" Зоряни Романів та матінки Ірини Суряднової. Святковий концерт підготували та провели Заслужена артистка України, Голова львівського осередку Союзу православних жінок України Валентина Щербань та Голова інформаційно-просвітницького відділу єпархії ієродиякон Маркіан (Каюмов).

Також до всіх присутніх з вітальним словом звернувся єпископ Філарет, в якому він переоцінив роль Хрещення Русі в історії нашого народу і як ми нащадки Хрещення повинні цінити цей крок рівноапостольного Володимира.