До святкових заходів з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі у Львівській єпархії, редакція газети "Світло Православ'я" підготувала святковий номер та інтернет-версію газети

 

Світ побачив новий святковий номер єпархіальної газети Світло Православ'я. Номер присвячений двом ювілеям: 1025-річчю Хрещення Київської Русі та першій річниці перебування єпископа Філарета на Львівській кафедрі.

У свіжому номері прочитаєте аналітичний матеріал головного редактора газети, в якому він переглядає всі офіційні звернення, інтерв'ю та промови Керуючого Львівською єпархією за перший рік його перебування на Львівській кафедрі. Також ексклюзивним є матеріал благочинного єпархії, протоієрея Стефана Хомина, де він ділиться своїми спогадами про святкування 1000-ліття Хрещення Русі у Львівській єпархії. В рубриці "Паломницькі нотатки" прочитаєте нові враження від другої поїздки Львівського пілігріма Дениса Булавіна до Стамбулу. Також, як завжди, в номері Літопис єпархіального життя та репортаж з Фестивалю ЗМІ православних, що пройшов у Львові в травні місяці цього року.

З нагоди цьогорічних ювілеїв та ювілею самої газети, що наближається, редакція створила інтернет-версію газети, сайт, на якому буде знаходитись архів всіх номерів газети.

Ласкаво просимо на новий сайт "Світло Православ'я" та запрошуємо ознайомитися з новим номером газети "Світло Православ'я" в найближчій церкві Львівської єпархії.