Анонс: Львівська єпархія УПЦ святкує 1025-річчя Хрещення Київської Русі

У Львівській єпархії святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі було призначено рішенням Єпархіальної ради на вересень місяць. В рамках святкування підготовлена низка заходів, які повинні об’єднати всіх вірних чад Української Православної Церкви у спільній молитві та наповнити щирою радістю від знаменного для нашого народу ювілею.

Святкування розпочалося з Хресного ходу всіма парафіями єпархії з мощами великомучениці Варвари. Хресний хід розпочався на свято Успіння Пресвятої Богородиці з м. Великі Мости, куди привіз їх Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет в день престольного свята тамтешньої Успенської церкви. Відтоді мощі подорожують всією єпархією.

Також 15 вересня у Львові відбувся святковий концерт «Нащадки Хрещення Київської Русі».

Урочисте Богослужіння, присвячене ювілею Хрещення Русі у Львівській єпархії очолить Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній. Саме ж Богослужіння пройде за участю архієреїв УПЦ та духовенства єпархії 22 вересня в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця.

Після Богослужіння відбудеться і відкриття V Ювілейної міжнародної науково-практичної конференції «Сім’я – основа Церкви і Держави», яка проходитиме 23-24 вересня у м. Львові. В роботі конференції візьмуть участь Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспольський Антоній, Голова Синодального відділу у справах сім’ї єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон та Керуючий Львівською єпархією єпископ Філарет.

Вперше на Галичині, в рамках згаданої конференції, відбудеться Форум Всеукраїнського «Союзу православних жінок».