У Личаківській виправній колонії відбулось свято Першого дзвоника

Від Української Православної Церкви на свято були запрошені протоієрей Василій Марунчак, який одночасно є настоятелем храму у ВК-30 та Оксана Костенко, редактор православної просвітницької  газети «Помилуй і спаси», яка видається у Львівській єпархії для засуджених.

В установі діє загальноосвітня школа та виробничо-навчальний центр, який готує фахівців з 10 робітничих спеціальностей та операторів комп’ютерного набору. В цьому навчальному році десятки засуджених виявили бажання продовжити навчання в середній школі або здобути професію. Адже на волі вони не зможуть сісти на учнівську лавку ні в школі, ані в ПТУ,  оскільки вже не вперше відбувають покарання і мають достатньо дорослий вік.

Оксана Костенко розповіла засудженим про колишнього злочинця, який через 5 років після звільнення вступив на заочну форму навчання в духовну семінарію, а це було б неможливим без шкільного атестату, який він отримав в колонії.

Отець Василій виголосив молитву на початок навчання, побажав учням  старанності та наполегливості в навчанні, а викладачам кмітливих учнів  та окропив усіх присутніх святою водою.

Урочиста лінійка завершилась лунким дзеленчанням справжнього шкільного дзвоника.