Розпочала свою роботу православна молодіжка єпархії

1 вересня єпископ Львівський і Галицький Філарет провів першу зустріч молоді міста.

На зустрічі були присутні голова молодіжного відділу протоієрей Назарій Швець, голова апологетичного центру диякон Георгій Суряднов та голова інформаційно-просвітницького відділу ієродиякон Маркіан (Каюмов), які вподальшому і будуть проводити такі зустрічі.

Перше зібрання православної молоді проходило в актовій залі Російського культурного центру, оскільки постійного місця проведення поки немає.

Владика у своєму зверненні до молоді накреслив напрямки, за якими будуть проходити зустрічі та дав завдання кожному підготувати список питань, які кожен хотів би обговорити.

Зокрема Владика сказав: "Ми покликані сьогодні почати розвивати общину, щоб храм для нас був не публічним закладом а рідним домом. Тому такі зустрічі є першим кроком аби ми всі справді стали братами і сестрами. Інша причина наших зібрань - це спільне протистояння або розумне співіснування з умовами сучасного світу. Ми бачимо підміну понять сьогодні, тому молодій людині слід якомога більше спілкуватися зі своїми ровесниками, яких зустріне тут, священиками аби і соціальну роль не втратити і стати корисним суспільству і не втратити власної гідності, моральних принципів та духовного зростання. Молода людина не повинна відрікатися від світу, яким би він страшним не був але бути мусить бути мудрим у своїх вчинках, виборі життєвих пріоритетів чи кола спілкування - для цього ми тут повинні говорити завжди на всі найактуальніші теми, що виникають в житті сучасної молоді".