Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня, в свято Успіння Пресвятої Богородиці, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Богослужіння у Свято-Успенському храмі міста Великі Мости.

Його Преосвященству співслужили обласний благочинний протоієрей Стефан Хомин, благочинний Сокальського району і настоятель храму протоієрей Дмитро Улицький, архімандрит Феодосій (Оленич), протоієрей Богдан Паращак, протоієрей Ігор Деркач, священик Сергій Заварський та архідиякон Роман Василина.

За Божественною літургією владика Філарет рукопоклав в сан диякона голову Інформаційно-просвітницького відділу єпархії інока Маркіана (Каюмова).

Також цього дня з Великих Мостів розпочався Хресний хід Львівською єпархією з мощами великомучениці Варвари, присвячений 1025-річчю Хрещення Русі.

В кінці Богослужіння владика привітав настоятеля та парафіян з престольним святом та подарував ікону великомученика Георгія Побідоносця. Також єпископ Філарет звернувся і до нововисвяченого ієродиякона Маркіана зі словами настанови та побажанням спасительного служіння Богу, Церкві та людям. Зокрема він згадав і про Блаженнішого Митрополита Володимира, в якого ніс послух раніше ієродиякон Маркіан та побажав завжди брати з нього приклад у своєму подальшому духовному зростанні та служінні.

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Філарет звершив Всенічне бдіння в Свято-Успенському храмі м. Самбора>>>