Єпископ Філарет звершив іночеський постриг

26 серпня, після вечірнього Богослужіння у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив іночеський постриг над головою Інформаційно-просвітницького відділу Львівської єпархії Марком Каюмовим з іменем Маркіан на честь священномученика Маркіана, єпископа Сіракузького.

На постриг прибула делегація Вінницької єпархії у складі: архімандрита Флавіана (Рішко), який став восприємником новопостриженого та прес-секретаря єпархії Богдана Бондаря.

Після чину пострига, владика Філарет звернувся з напутнім словом, в якому акцентував особливу увагу на великому служінні та подвизі, до якого прийшов новопострижений та побажав іноку Маркіану твердого стояння у вірі та обраному шляху, чим завжди має бути прикладом новий небесний покровитель - священномученик Маркіан. Також, єпископ із солії привітав маму інока, яка була в цей вечір у храмі та подякував їй за виховання та материнські молитви про свого сина, які привели його до такого важливого вибору в житті.