Єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Окремий ордена бойового червоного прапора полк зв'язку

 

22 липня, Керуючий Львівською єпархією, єпископ Львівський і Галицький Філарет, розпочав ряд святкових заходів приурочених святкуванню 1025-річчя Хрещення Київської Русі з візиту до Окремого ордена бойового червоного прапора полка зв'язку, де привітав всю частину з цим неперсічним святом та виголосив архіпастирське слово, в якому оцінив значення Володимирового хрещення для подальшої історії українського народу та для кожного православного українця. Також Преосвященний Владика побажав мужності у подальшому військовому служінні та окропив всіх присутніх святою водою.

В урочистостях взяли участь командний склад військової частини, Голова єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей Василій Марунчак та Голова єпархіального воїнського братства імені святого Димитрія Солунського Олексій Кузнєцов.

По закінченні урочистої частини Владика дав інтерв'ю для військової програми "Звитяга", що виходить на Обласному телебаченні.

Також цього дня єпископ Філарет завітав до Львівської академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, де привітав начальника акдемії Павла Ткачука з Днем Народження та пройдешнім Днем небесного покровителя та подарував привезену з гори Афон ікону Архангелів Михаїла та Гавриїла.