Пам'ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла


12 липня єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь у святковому богослужінні з нагоди дня пам'яті первоверховних апостолів Петра і Павла у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври, де в цей день святкував свій день тезоіменитства намісник монастиря, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Високопреосвященнішому владиці співслужили: архієпископи – Гурій (Кузьменко), Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи – Івано-Франківський і Коломийський  Пантелеімон,  Антоній (Боровик), Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, Львівський і Галицький Філарет, Шепетівський і Славутський Діонісій, Обухівський Іона, Бородянський Варсонофій, Фастівський Дамиан, Вознесенський і Первомайський Олексій, Васильківський Миколай, духовенство м. Києва.

Після закінчення богослужіння архієпископ Гурій від імені архієреїв, духовенства та віруючих звернувся до митрополита Павла зі словом привітання та вручив йому богослужбову просфору.