І знову нагорода Міжнародного фестивалю соціальних технологій на захист сімейних цінностей "ЗА ЖИТТЯ - 2013" у Львові

 

 

8-10 липня 2013 року в м. Москва (РФ) відбувся IV Міжнародний фестиваль соціальних технологій на захист сімейних цінностей "ЗА ЖИТТЯ - 2013". У фестивалі прийняли участь представники більш ніж з 60 регіонів Росії, України і Білорусії, а також делегатів з Ірландії, Чехії, Польщі, Сербії, Грузії, Казахстану.

З благословення Керуючого Львівської єпархії в роботі IV Міжнародного фестивалю соціальних технологій на захист сімейних цінностей "ЗА ЖИТТЯ - 2013" прийняв участь голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії диякон Михаїл Коник.

В межах Фестивалю диякон Михаїл з паломницькою поїздкою відвідав Тройце-Сергіївську Лавру, де помолився біля святинь.

Також зустрівся з керівником Культурно-просвітницького центру «Дубрава» імені о. Олександра Мєня прот. Віктором Григоренком. Отець Віктор розповів про трагічну смерть о. Олександра Мєня, провівши до місця вбивства. В КПЦ «Дубрава» відбулася зустріч і з губернатором Івановської області М.А. Мєнем, в ході якої, було обговорено шляхи співпраці з відділом у справах сім’ї нашої єпархії.

9 липня отець Михаїл відвідав Інститут християнської психології та зустрівся з ректором прот. Андрієм Лоргусом. Під час зустрічі обговорювались питання співпраці. Зокрема, досягнуто домовленості щодо проведення у вересні цього року циклу лекцій для священнослужителів щодо психологічних аспектів священичого окормлення сімей та ряду інших спільних заходів.

За підсумками Фестивалю диякон Михаїл Коник відзначений спеціальною нагородою  «За вірність руху за життя».