Представник Львівської єпархії візьме участь у IV Міжнародному фестивалі соціальних технологій на захист сімейних цінностей "ЗА ЖИТТЯ - 2013"

 

 

8 липня, в День сім'ї, любові і вірності, в готелі "Салют" м. Москва (РФ) розпочне свою роботу IV Міжнародний фестиваль соціальних технологій на захист сімейних цінностей "ЗА ЖИТТЯ - 2013". Форум збере учасників з більш ніж 60 регіонів Росії, України і Білорусії, а також делегатів з Ірландії, Чехії, Польщі, Сербії, Грузії, Казахстану для пошуку рішень в сфері захисту життя ненароджених дітей.

Підчас Фестивалю пройдуть презентації соціальних проектів за напрямками «захист материнства» и «тверезість». Відбудуться 3 конференції: "Допомога вагітним жінкам і сім'ям з дітьми: обмін досвідом та методами роботи", "Законодавчий захист життя людини до народження і вироблення підходів до її здійснення", "Цивілізація життя: образ майбутнього крізь призму традиції", а також круглі столи і тренінги.

Свої доповіді на Фестивалі представлять провідні світові експерти у сфері проблем сімейної політики та демографії, такі як: представниця ірландської "Кампанії в Захист Життя" Керолайн Саймонс (балотувалася до Європейського парламенту в 2009р., Мати п'ятьох дітей); представник Союзу Харцерів Речі Посполитої (ZHR), прес-секретар уряду Ярослава Качиньського (2006-2007) і депутат Сейму VI і VII скликання Ян Міхал Дзедзічак; чеський священик Серафим Галік.

З благословення Керуючого Львівської єпархії в роботі Фестивалю візьме участь голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії диякон Михаїл Коник, який презентуватиме проекти в трьох номінаціях Фестивалю: «Наука», «Просвітництво» і «Допомога».

 

Презентационный ролик Фестиваля >>>