Представник єпархії взяв участь в черговому засіданні Координаційної ради з питань соціального і правового захисту дітей та запобігання правопорушенням у їх середовищі Львівської міської ради

Секретар єпархії протоієрей Богдан Білас взяв участь в черговому засіданні Координаційної ради з питань соціального і правового захисту дітей та запобігання правопорушенням у їх середовищі, яке відбулося 25 червня 2013 р. в приміщенні малого сесійного залу Львівської міської ради.

В засіданні взяли участь директор Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради О. Березюк, начальник кримінальної міліції у справах дідей м. Львова П. Лихач, начальник Відділу у справах сім’ї Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Р. Тимків, начальники відділів у справах сім’ї районних державних адміністрацій м. Львова, представники управління освіти, управління молоді, сім’ї та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Були розглянуті питання про стан організації роботи з дітьми соціально-незахищених категорій у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова у 2012/2013 н. р., про підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей м. Львова на літній період 2013 року, про організацію роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання.