Єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь в урочистому випуску лікарів та провізорів ЛНМУ ім. Данила Галицького

21 червня на Університетській площі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького  відбулося свято урочистого випуску лікарів та провізорів.

Урочисте засідання Вченої ради відкрив ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, член-кореспондент НАМН України, лауреат  Державної премії України, доктор фармацевтичних наук, професор Борис Зіменковський.

На святі були присутні: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Федорівна Романів, заступник міського голови м. Львова Василь Михайлович Косів, Керуючий Львівською єпархією УПЦ єпископ Львівський і Галицький Філарет, представники установ та організацій медичного профілю, професорсько-викладацького складу ЛНМУ імені Данила Галицького, духовенство та рідні випускників.

У своєму привітанні до випускників Преосвященніший єпископ Філарет виголосив слова настанови підкресливши те, що лікарі це особливі люди, призвані творити добро, лікувати людей і творити справи милосердя. "Якщо лікарі лікують тіло людське, а священики піклуються про душу, то єдиними зусиллями ми допоможемо людям повставати з одра хвороби, вихваляючи Господа Бога за Його благодіяння та милість" - зазначив він. Також Владика побажав щоб завжди Господь керував десницею лікаря, благословляючи справу лікування і допомоги людині, яка цього потребує.

Прес-служба Львівської єпархії