Єпископ Львівський і Галицкьий Філарет взяв участь в урочистому випуску молодих лейтенантів в Академії Сухопутніх Військ

 

21 червня, в Академії Сухопутних Військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у місті Львові відбувся урочистий ритуал випуску молодих лейтенантів.

На урочистому випуску були присутні заступник Міністра оборони України Артуро Бабенко, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов, голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук, начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, представники обласної та міської влади, керівники силових відомств, дипломатичні та військові представники держав Польщі, Австрії, Бельгії та Америки, ректори вищих навчальних закладів Львова, ветерани, представники громадськості, а також близькі та рідні цьогорічних випускників.

Від Міністра оборони України П.В.Лебедєва молодих офіцерів із закінченням Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та присвоєнням військового звання «лейтенант» проголосив вітання заступник Міністра оборони Артуро Бабенко.

У цьому заході від Української Православної Церкви взяв участь Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет. У своєму зверненні Владика Філарет привітав випускників з їх знаменним днем, побажав бути достойними воїнами своєї держави, не забуваючи про честь і відвагу, а також призвав слідувати своїй совісті та моральним принципам, які заповів Господь.

На завершення урочистостей «новоспечені» лейтенанти попрощалися з Бойовим прапором Академії, після чого їх було окроплено свяченою водою. Курсанти виконали пісенно-стройову композицію, також із показовою програмою виступили рота почесної варти та військовий оркестр Академії. А на завершення музичним подарунком усіх присутніх привітала Народна артистка України Наталія Бучинська.

Прес-служба Львівської єпархії