Свято Вознесіння Господнього

13 червня, у свято Вознесіння Господнього Керуючий єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Свято-Вознесенську парафію в с.Тетевчиці Радехівського району, яка в цей день відзначила 100-річницю з дня освячення храму.

Преосвященніший єпископ Філарет очолив Божественну літургію, за якою Йому співслужили: благочинний Радехівського округу і настоятель храму протоієрей Василій Якимович, секретар епархії протоієрей Богдан Білас, намісник Свято-Онуфріївського монастиря архімандрит Севастіан (Деркач), протоієрей Ярослав Лотиш, протоієрей Назарій Швець, священик Георгій Якубівський, протодиякон Олександр Іванченко та духовенство єпархії.

За Богослужінням співав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука.

Наприкінці Божественної літургії Владика поздоровив парафіян зі святом Вознесіння Господнього, яке є для храму престольним, та з храмовим ювілеєм.

Також архіпастир з нагоди свята вручив церковні нагороди: настоятелю отцю Василію медаль рівноапостольного князя Володимира, отцю Богдану медаль преподобних Антонія та Феодосія Печерських, а також архієрейські грамоти прихожанам храму.

 

Напередодні свята ввечері, 12 червня, Преосвященніший єпископ Філарет звершив Всенощну у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

Під час Богослужіння Владика нагородив з нагоди 60-річчя з Дня народження викладача недільної школи Аракфльян Ларису Федорівну орденом УПЦ великомучениці Варвари другого ступеня.