Відбулася паломницька поїздка педагогічного та учнівського колективу ССЗШ №52 м. Львова по святих місцях Волині

Напередодні свята Віддання Пасхи відбулася паломницька поїздка педагогічного та учнівського колективу ССЗШ №52 м. Львова по святих місцях Волині.

Першим пунктом паломництва стала Свято-Успенська Почаївська Лавра. Семінарист Дмитро ознайомив присутніх з історією зародження чернечого життя на Почаївській Горі та історією Почаївської ікони Матері Божої. В ході екскурсії паломники відвідали Свято-Успенський собор, де приклалися до однієї з найбільших лаврських святинь – Стопи Матері Божої. Всі були вражені красою собору. Далі екскурсія продовжилась по монастирських храмах Лаври. Всі присутні приклалися до мощей преподобних Іова та Амфілохія, а найвідчайдушніші побували в печерці преподобного Іова. Незважаючи на те, що наша група прибула близько полудня, і можливості поклонитися перед чудотворною іконою не було, за клопотанням Преосвященнішого єпископа Філарета, архімандрит Нікон (ризничий Лаври) люб’язно зустрів львівських прочан та спустив Святиню для поклоніння. Після завершення екскурсії всі охочі відвідали іконно- книжкову лавку, та відновили сили у трапезній.

Далі подорож продовжилась до Почаївського Свято-Духівського скита, де всі поклонилися його святиням.

Завершальним пунктом паломництва було відвідання джерела на скиту Святої праведної Анни. Більшість педагогів, а це все жінки, деякі з них з дітьми, занурювалися в джерело, температура води в якому становить близько 8 °С. Особливу благодать відчули всі присутні після купання у воді цього цілющого джерела.

Сповнені благодаті, духовного піднесення, невимовної радості та в очікуванні нових паломництв, повертались прочани до Львова.

Протоієрей Назарій Швець