Представники Львівської єпархії беруть участь в V Всеукраїнській конференції керівників єпархіальних відділів у справах молоді

З благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира Митрополита Київського та всієї України 3 червня у АР Крим, на території санаторію-профілакторію «Чембало» в м. Балаклава відкрилася V ювілейна Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів у справах молоді.

Конференція організована головою Синодального відділу у справах молоді єпископом Обухівським Іоною (Черепанов) та співробітниками відділу. В роботі ювілейної конференції приймає участь близько 140 представників від молодіжних відділів і організацій, а також учасники регіональних представництв Всеукраїнського апологетичного центру в ім’я святителя Іоанна Златоуста, із майже усіх єпархій Української Православної церкви.

Львівську єпархію, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, представляють голова єпархіального молодіжного відділу протоієрей Назарій Швець та голова апологетичного центру в ім’я святителя Іоанна Златоуста диякон Георгій Суряднов.

Прес-служба Львівської єпархії

Прес-служба Синодального молодіжного відділу