Фестиваль ЗМІ православних у Львові розпочав свою роботу

27 травня, у конференц-залі готелю "Львів" відбулося урочисте відкриття VII Всеукраїнського фестивалю ЗМІ православних, яке очолив Керуючий справами Української Православної Церкви, Митрополит Бориспільський Антоній. Розпочалась офіційна церемонія відкриття Фестивалю з молебню на початок доброї справи, яке звершив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Засідання розпочав Голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко, який представив високопоставлених гостей учасникам Фестивалю та надав слово для привітання Митрополиту Антонію.

Владика Антоній в першу чергу зачитав вітальний адрес Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, в якому Предстоятель привітав всіх учасників з черговою нагодою зібрання церковних працівників мас-медіа у місті Львові, яке займає символічне значення у місії просвіти багатьох віків історії України.

До учасників та гостей Фестивалю звернувся Керуючий УПЦ, в своєму слові він звернув увагу на важливості професійного володіння інформацією в нинішньому світі, а особливо актуальності церквоної журналістики в сфері світового інформаційного простору.

Також з вітальним словом звернувся єпископ Львівський і Галицький Філарет, який привітав усіх в культурній столиці України та побажав плідно з користю для Церкви провести Фестиваль та поближче познайомитися з Галичиною. Також він звернув особливу увагу на тому, що церковна журналістика - це місіонерська праця, проповідь Христової істини в сучасному світі та закликав всіх до справжнього апостольського подвигу за допомогою новітніх технологій.

З коротким та змістовним привітанням також звернувся і єпископ Обухівський Іона, Голова Синодального відділу у справах молоді.

Засідання продовжилось словом протоієрея Георгія Коваленка, в якому він охарактеризував цілі та завдання Фестивалю.

Закінчилось перше засідання спілкуванням Митрополита Антонія з учасниками та гостями Фестивалю. Спершу Владика виголосив свою доповідь, в якій розповів про конкретні вимоги до церковних представників ЗМІ та їх участі в творенні інформаційного обличчя Церкви в суспільстві, а також про церковні ювілеї та інформаційне їх висвітлення. Також Керуючий справами відповів на запитання учасників засідання.

ПРОГРАМА VII Фестивалю ЗМІ Православних (Львів, 27-31 травня 2013р.) >>>