Свято останнього дзвоника у виправній колонії №48

24 травня, в день пам’яті учителів словенських рівноапостольних Кирила та Мефодія в школах, що діють при виправних установах області, відбулось свято «останнього дзвоника».
Для участі в урочистих зборах у Львівську виправну колонію №48 від Української Православної Церкви прибули голова відділу тюремного служіння Львівської єпархії протоієрей Володимир Шарабура, секретар відділу Оксана Костенко, соціальний працівник єпархії Олександр Бойко та хористи Свято-Троїцького храму.

Після вітального слова начальника Управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області генерал-майора Дзюдзя М.С. отець Володимир також привітав присутніх зі святом та під спів тропаря Пасхи окропив святою водою всіх присутніх.

Минулого навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах при установах виконання покарань Львівщини було залучено 857 учнів, з яких майже 150 учнів закінчили випускні класи та майже 100 осіб 9-ті класи.

На завершення свята вокально-інструментальний гурт установи виконав кілька народних пісень. Свято закінчилось гучним дзеленчанням справжнього шкільного дзвоника.

Прес-служба Львівської єпархії