У Львові відбувся фестиваль дитячої творчості «Великдень-2013»

Дев’ятий рік поспіль учні середніх загальноосвітніх шкіл Львова з російською мовою навчання представляють свої твори в рамках фестивалю дитячої творчості «Дорога до Храму». Цього року фестиваль, який традиційно проходить під егідою Православного педагогічного товариства святителя Петра Могили, Генерального Консульства Росії у м. Львові та Асоціації «Русская школа», було відкрито 14 травня у приміщенні СШ № 45. На виставці було представлено роботи учнів 1-11 класів шкіл №№ 6, 17, 35, 45, 50, 52 та 84 м. Львова. Увазі всіх бажаючих були представлені малюнки, вироби з бісеру та пластиліну, фотографії, пасхальні яйця, об’ємні аплікації, макети храмів, різьблення по дереву, усього – біля 150 робіт понад 70 учасників. Журі фестивалю очолила відома львівська художниця Людмила Іванівна Давиденко. Після уважного вивчення робіт були відібрані 18 найкращих у різних вікових групах і категоріях.

15 травня в Пушкінському залі СШ № 45 м. Львова відбулася церемонія нагородження юних талантів та вчителів шкіл, яки приймали участь у фестивалі. В церемонії взяли участь Голова православного педагогічного товариства святителя Петра Могили протоієрей Николай Баранов, аташе Генерального Консульства Росії у м. Львові Михаїл Львович Аверьянов, Голова асоціації «Русская школа» Володимир Володимирович Кравченко. Кожен з них звернувся з вітальним словом до присутніх.

Після цього відбулося нагородження активних учасників фестивалю. Кожен з них отримав дві Грамоти: від Генерального Консульства РФ у м. Львові, а також Православного педагогічного товариства святителя Петра Могили. Крім того, учасникам були подаровані книги: духовного змісту від Церкви та світського – від Генерального Консульства. Також кожен з присутніх на святі отримав журнали: київський «Отрок.ua» та львівський «Божа нивка».

По завершенні церемонії нагородження було зроблено загальне фото на пам’ять. Потім учасники оргкомітету фестивалю провели нараду, на якій були розглянуті перспективи подальшої взаємодії.

Прес-служба фестивалю «Дорога к Храму»