Святкова сімейна акція: "Купол об’єднує сім’ї"

 

У неділю, 19 травня 2013 р., за сприянням єпархіального відділу у справах сім’ї 5 дітей-сиріт та мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу зі Сколівщини взяли участь у сімейній святковій акції:  «Купол» об’єднує сім'ї», яка відбулася при  храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Києва та присвячена другій річниці православного журналу для всієї сім’ї «Купол».

Метою даного заходу було привернути увагу батьків до необхідності приділяти якомога більше часу спілкуванню з дітьми, їх вихованню, проводити вихідні та свята в сімейному колі. А церква має бути не лише місцем для молитви, але й майданчиком для сімейного спілкування, гарного проведення часу, духовного збагачення як кожної окремої сім’ї, так і церковної родини в цілому.
На святі були присутні родини Юрія Павленка, Ольги Сумської й Віталія Борисюка, Марічки Падалко та інших, а також багатодітні родини парафіян, дитячі будинки сімейного типу з багатьох куточків України.

Діти взяли участь у конкурсі «Сімейний янгол», де кожна сім’я представила свого «янгола». Для дітей із Сколівщини таким «янголом» є їхня теперішня мама Галина Віксюк, яка допомагає кожній дитині адаптуватися до життя в сьогоднішніх умовах, прищепити їм любов до Бога та рідної землі. Також для дітей була проведена цікава розважальна програма, дитячий концерт, а найцікавішим був шоколадний фонтан. Кожній дитині, яка була присутня на святі, вручено солодкі подарунки.

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї диякон Михаїл Коник, зокрема зазначив, що «діти які виховуються в дитячих будинках сімейного типу по новому осмислюють життя в сім’ї та в суспільстві і подібні свята змушують цих дітей подивитись на світ під іншим кутом зору, більш радісного, такого, що наповнений змістом життя, а з іншого боку, відкрити для себе те, що храм є передовсім місцем, де повноцінно пульсує  життя,  де кожен є ціннісною особистістю для Бога.»