Звершено зупокійне Богослужіння на Личаківському цвинтарі

 

12 травня, в неділю 2-у після Пасхи, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, на Личаківському цвинтарі міста Львова було звершене традиційне у цей день заупокійне богослужіння на могилі протопросвітера Гавриїла Костельника та на могилі  жертв концтабору Талергоф.

Панихиду звершив клірик Свято-Троїцької парафії м. Львова протоієрей Юрій Кінас у співслужінні священника  Димитрія Бадири та у супроводі архієрейського хору під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука.

Вшанувати память та піднести свої молитви за упокій постраждалих за православну віру приснопоминаємого протопресвітера Гавриїла та галичан і буковинців, котрі загинули у Талергофі, зійшлись численні віруючі та представники інтелігенції і громадськості міста, зокрема: голова львівського Православного братства на честь свв. апостолів Петра і Павла Володимир Іванович Чуйний,  директор Російського Культурного Центру у Львові Ігор Михайлович Корчевський, директор львівської середньої школи № 45 Володимир Володимирович Кравченко, президент Федерації скаутів „Галицька Русь” Кирило Арбатов та інші.